Çalışma Politikamız ve Prensiplerimiz

Denge Grup , köklü geçmişinden aldığı güç ile odaklanma, farklılaşma, yenilikçilik ve sürdürülebilirlik temelleri üzerine kurduğu çalışma anlayışını koruyarak her gün yeni hedeflere doğru yol almaktadır.

Alanında uzman mimar ve mühendislerden oluşan Denge Grup ;dinamik ekibi, projelerindeki modern mimari yaklaşımı ve son teknoloji ekipmanlarıyla,mutlu bireylerin yaşadığı yaşam alanları yaratmayı hedefliyor.

Denge Grup ;tamamen kanunun belirlediği standart ve yönetmeliklerin çerçevesi içinde kalmakta, mühendislik bilgi ve tecrübesini kullanırken firmadan gelebilecek her türlü öneriyi değerlendirmekte, ulaşılabilir her bilgiyi titizlikle irdelemekte, sonunda önce uygulayıcıya ardından kullanıcıya ve elbette çevreye zarar vermeden, dahası kaynakları israf etmeden onlara en yüksek konforu sağlayan ürün ve sistemler oluşturmaktadır.

Denge Grup , İnşaat Sektöründe bir çok insana istihdam sağlayıp Türkiye Ekonomisine büyük katkılar sağlamıştır. Özellikle İstanbul ili Kadıköy İlçesinde kat karşılığı projeleri ile istihdam yaratmaya devam etmektedir. 

Firmamızın tüm çalışanları; her yeni işi yeni bir başlangıç sayarak, yeniden inceleme, çalışma ve değerlendirmeler yaparak hep daha iyiyi ve daha mükemmeli hedeflemektedir.